Jesteś w: Strona główna Kariera Miejsce pracy na dłużej

Miejsce pracy na dłużej

powrót

Myśląc długofalowo o relacji z pracownikami oferujemy atrakcyjne warunki pracy i możliwości rozwoju. Najważniejszymi wyróżnikami stabilnego miejsca pracy, jakim jest ZT „Kruszwica” S.A., są: szerokie spectrum obszarów zatrudnienia, dobre warunki pracy, długoterminowe zaangażowanie w rozwój zatrudnionych. Dla wielu pracowników rozpoczynających swoją pracę w „ZT Kruszwica” S.A. spółka stała się miejscem rozwoju zawodowej kariery, często mającej swój finał w międzynarodowych strukturach Grupy Bunge.

Pracując w ZT Kruszwica S.A. kierujemy się wartościami, które są jednakowe dla wszystkich firm tworzących Grupę Bunge na świecie. Wartości te tworzą podstawę i zapewniają efektywność naszego wyjątkowego modelu operacyjnego, są to:

  • Prawość we wszystkich naszych działaniach kierujemy się uczciwością i sprawiedliwością.
  • Otwartość i zaufanie jesteśmy otwarci na idee i opinie innych oraz mamy zaufanie do naszych współpracowników.
  • Praca zespołowa doceniamy korzyści, jakie przynoszą zarówno indywidualna doskonałość w pracy, jak i współpraca w zespole.
  • Przedsiębiorczość cenimy inicjatywę naszych pracowników w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i osiąganiu wyników.
  • Odpowiedzialność społeczna przyczyniamy się do rozwoju jednostek oraz społeczności wśród których prowadzimy działalność, a także działamy na rzecz ochrony środowiska naturalnego.