Jesteś w: Strona główna Kariera Program staży wakacyjnych

Program staży wakacyjnych

powrót

PROGRAM STAŻY WAKACYJNYCH w ZT "KRUSZWICA" S.A. 

W związku z sytuacją epidemiologiczną, Program staży wakacyjnych nie odbędzie się w 2021 roku.
Mamy ogromną nadzieje, że będzie możliwość zrealizowania go w roku 2022.
 
Pozostaw nam swoje CV w bazie (formularz dostępny jest tutaj).

Katarzyna Wojciechowska

Pasja, pasja i jeszcze raz pasja. Właśnie to odnalazłam w ludziach pracujących w ZT Kruszwica i bardzo się cieszę, że stałam się częścią tej dobrze naoliwionej maszyny. Wykonuję zadania, które przynoszą mi satysfakcję, dają poczucie spełnienia i sprawiają, że każdego dnia chcę sięgać po więcej.

Bartosz Kowalski

ZT Kruszwica to niezwykłe miejsce. Praca tutaj pozwala na stawianie sobie samemu wyzwań. Ich realizacja wpływa na nasz właściwy rozwój i spełnienie zawodowe. Wszystko to w znakomitej atmosferze.

Ewelina Szmyt

Podczas stażu w ZT Kruszwica zdobyłam zarówno konkretne doświadczenie, jak i wiedzę i umiejętności dotyczące funkcjonowania w dużej organizacji. Nowe zadania czy projekty stopniowane pod względem trudności, wsparcie wszystkich pracowników oraz atmosfera w dziale sprawiły, że każdego dnia wstawałam do pracy z entuzjazmem. Odnalazłam tutaj to, co naprawdę chcę robić w życiu. Dodatkowo zaskoczyło mnie podejście pracowników, którzy traktowali Stażystów na równi z innymi Współpracownikami. Od pierwszego dnia należysz do ekipy, w której możesz pozostać dłużej niż okres stażu.

Aleksandra Chowaniec

Staż w dziale Ochrony Środowiska pozwolił mi w praktyce wykorzystać teorię zdobytą na studiach. Dzięki życzliwości i ogromnej wiedzy Współpracowników codzienne wyzwania nie stanowiły problemu. Powierzane mi zadania zachęcały do brania czynnego udziału w życiu firmy, a stosunek do stażysty nie odbiegał od podejścia do innego pracownika. Kultura pracy spowodowała, że wszyscy – bez względu na zajmowane stanowisko – czuliśmy się partnerami zaangażowanymi we wspólne działania. Staż w firmie ZT Kruszwica jest przygodą, w której warto wziąć udział! Jest szansą na rozwój osobisty i spełnianie własnych marzeń.

Milena Strzała

Staż dał mi możliwość zweryfikowania wiedzy, jaką zdobyłam podczas studiów, a także dalszego rozwoju osobistego i oczywiście zdobycia bardzo cennego doświadczenia zawodowego. W czasie trwania stażu w ZT Kruszwica uczestniczyłam w realizacji wielu zadań, ale najbardziej cieszyły te, które musiałam i mogłam wykonać całkowicie samodzielnie. Dzisiaj jestem członkiem zespołu ZT Kruszwica i mam nadzieje, że kolejne lata będę przychodzić do pracy z takim samym entuzjazmem i ciekawością jak podczas trwania stażu.

Martyna Kowalska

W dzisiejszym świecie najważniejszy jest dobry start, zarówno w życiu jak i w pracy. Taki start dał mi właśnie staż w ZT Kruszwica. Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, zdobywanie doświadczenia, nowe wyzwania, nowe obowiązki, nowe ścieżki rozwoju - skrótem nowe życie. Nie ma lepszego uczucia niż pójście do pracy z chęcią do działania, entuzjazmem i uśmiechem na ustach.

Aneta Kaczmarek

Staż w ZT Kruszwica dał mi szansę na poznanie specyfiki pracy w dużej organizacji, która łączy wieloletnie tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami. W stażu najbardziej doceniam fakt, że dano mi możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności poprzez wykonywanie różnorodnych i samodzielnych zadań. Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze i przy wsparciu całego zespołu. Dziś jestem pracownikiem i cieszę się z dokonanego wyboru.

Małgorzata Bołka

Staż jest pełen wyzwań i ambitnych zadań. Jako stażystę traktowano mnie jak współpracownika godnego zaufania. Projekty realizowane podczas stażu dały mi możliwość rozwoju osobistego oraz szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku. Miałam i mam poczucie, że Bunge odkrywa w nas talenty i rozwija je.