Jesteś w: Strona główna Kariera Program staży wakacyjnych

Program staży wakacyjnych

powrót

PROGRAM STAŻY WAKACYJNYCH w ZT "KRUSZWICA" S.A.

JEŚLI:

Jesteś studentem co najmniej III roku studiów lub absolwentem do roku po studiach, chcesz pracować z pasją i dzielić się tym, co w Tobie najlepsze, znasz język angielski, lubisz pracę w zespole,

a w okresie 1 lipca – 30 września chcesz pracować min. 30 godzin w tygodniu...
...to w ZT „Kruszwica” S.A. znajdziesz dla siebie miejsce! 

STAŻ WAKACYJNY to intensywny okres zazwyczaj 3 miesięcy, podczas którego zdobywasz cenne doświadczenie zawodowe w nowoczesnej firmie. Pod okiem opiekuna bierzesz udział w ciekawych projektach i poznajesz naszą codzienną pracę.

APLIKUJ

O aktualnych ofertach współpracy informujemy poprzez naszą stronę internetową (ogłoszenia są tutaj). W przypadku zainteresowania wybraną ofertą stażu, wypełnij dostępny po kliknięciu w ogłoszenie formularz aplikacyjny, załącz CV i pokaż nam Siebie! Na Twoją aplikację czekamy do 15 maja!

SPOTKAJMY SIĘ

W kwietniu, maju i czerwcu z wybranymi kandydatami umawiamy się na spotkania rekrutacyjne. Bierze w nich udział pracownik HR oraz przyszły Opiekun Stażysty. Kandydaci mogą zostać poproszeni o wypełnienie krótkich kwestionariuszy.

INFORMACJA ZWROTNA

W ciągu 2 tygodni od terminu spotkania rekrutacyjnego kandydaci otrzymują informację zwrotną, niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna, czy też negatywna. Serdecznie zapraszamy!

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, pozostaw nam swoje CV w bazie (formularz dostępny jest tutaj).


Katarzyna Wojciechowska

Pasja, pasja i jeszcze raz pasja. Właśnie to odnalazłam w ludziach pracujących w ZT Kruszwica i bardzo się cieszę, że stałam się częścią tej dobrze naoliwionej maszyny. Wykonuję zadania, które przynoszą mi satysfakcję, dają poczucie spełnienia i sprawiają, że każdego dnia chcę sięgać po więcej.

Bartosz Kowalski

ZT Kruszwica to niezwykłe miejsce. Praca tutaj pozwala na stawianie sobie samemu wyzwań. Ich realizacja wpływa na nasz właściwy rozwój i spełnienie zawodowe. Wszystko to w znakomitej atmosferze.

Ewelina Szmyt

Podczas stażu w ZT Kruszwica zdobyłam zarówno konkretne doświadczenie, jak i wiedzę i umiejętności dotyczące funkcjonowania w dużej organizacji. Nowe zadania czy projekty stopniowane pod względem trudności, wsparcie wszystkich pracowników oraz atmosfera w dziale sprawiły, że każdego dnia wstawałam do pracy z entuzjazmem. Odnalazłam tutaj to, co naprawdę chcę robić w życiu. Dodatkowo zaskoczyło mnie podejście pracowników, którzy traktowali Stażystów na równi z innymi Współpracownikami. Od pierwszego dnia należysz do ekipy, w której możesz pozostać dłużej niż okres stażu.

Aleksandra Chowaniec

Staż w dziale Ochrony Środowiska pozwolił mi w praktyce wykorzystać teorię zdobytą na studiach. Dzięki życzliwości i ogromnej wiedzy Współpracowników codzienne wyzwania nie stanowiły problemu. Powierzane mi zadania zachęcały do brania czynnego udziału w życiu firmy, a stosunek do stażysty nie odbiegał od podejścia do innego pracownika. Kultura pracy spowodowała, że wszyscy – bez względu na zajmowane stanowisko – czuliśmy się partnerami zaangażowanymi we wspólne działania. Staż w firmie ZT Kruszwica jest przygodą, w której warto wziąć udział! Jest szansą na rozwój osobisty i spełnianie własnych marzeń.

Milena Strzała

Staż dał mi możliwość zweryfikowania wiedzy, jaką zdobyłam podczas studiów, a także dalszego rozwoju osobistego i oczywiście zdobycia bardzo cennego doświadczenia zawodowego. W czasie trwania stażu w ZT Kruszwica uczestniczyłam w realizacji wielu zadań, ale najbardziej cieszyły te, które musiałam i mogłam wykonać całkowicie samodzielnie. Dzisiaj jestem członkiem zespołu ZT Kruszwica i mam nadzieje, że kolejne lata będę przychodzić do pracy z takim samym entuzjazmem i ciekawością jak podczas trwania stażu.

Martyna Kowalska

W dzisiejszym świecie najważniejszy jest dobry start, zarówno w życiu jak i w pracy. Taki start dał mi właśnie staż w ZT Kruszwica. Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie, zdobywanie doświadczenia, nowe wyzwania, nowe obowiązki, nowe ścieżki rozwoju - skrótem nowe życie. Nie ma lepszego uczucia niż pójście do pracy z chęcią do działania, entuzjazmem i uśmiechem na ustach.

Aneta Kaczmarek

Staż w ZT Kruszwica dał mi szansę na poznanie specyfiki pracy w dużej organizacji, która łączy wieloletnie tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami. W stażu najbardziej doceniam fakt, że dano mi możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności poprzez wykonywanie różnorodnych i samodzielnych zadań. Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze i przy wsparciu całego zespołu. Dziś jestem pracownikiem i cieszę się z dokonanego wyboru.

Małgorzata Bołka

Staż jest pełen wyzwań i ambitnych zadań. Jako stażystę traktowano mnie jak współpracownika godnego zaufania. Projekty realizowane podczas stażu dały mi możliwość rozwoju osobistego oraz szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku. Miałam i mam poczucie, że Bunge odkrywa w nas talenty i rozwija je.