Jesteś w: Strona główna Kariera Rozwój zawodowy na każdym poziomie

Rozwój zawodowy na każdym poziomie

powrót

Pracownicy ZT „Kruszwica” S.A. niezależnie od stanowiska i pozycji w strukturze mogą liczyć na wsparcie w rozwoju swoich kompetencji i umiejętności zawodowych, np. poprzez dofinansowanie nauki na studiach, czy odbywanie szkoleń zawodowych pod okiem specjalistów wewnętrznych i zewnętrznych.

Podnosząc swoje kwalifikacje każdy z zatrudnionych może nie tylko awansować w obszarach swoich specjalizacji, ale także otrzymać możliwość rozwoju na stanowiskach kierowniczych zgodnie z wyznaczonymi ścieżkami rozwojowymi. Przychodząc do zakładów na stanowisko podstawowe, a następnie stale się rozwijając np. w obszarach technologicznych, pracownik ma szansę na objęcie stanowiska mistrza i kierowanie wybranym obszarem lub zespołem ludzi. Pracownicy naszej firmy mogą uzyskać wsparcie finansowania kosztów nauki na uczelniach wyższych, czy studiach podyplomowych, a także uczestnictwa w specjalistycznych kursach, seminariach i konferencjach.

Akademia Menedżera

Od kilku lat w ZT Kruszwica S.A. działa Akademia Menedżera, w której poprzez formę warsztatów wdrożeniowych, pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności praktyczne z zakresu organizacji pracy, komunikacji, osiągania celów, czy realizacji projektów.

Program Młodzi Inżynierowie

Celem tego programu jest przyciągnięcie, rozwój i utrzymanie wcześnie rozpoznanych talentów do pełnienia w przyszłości kierowniczych ról w zakładach Grupy Bunge na terenie Europy.