Jesteś w: Strona główna Nowości ZT Kruszwica SA wprowadza do oferty pasty warzywne pod marką Wawrzyniec

ZT Kruszwica SA wprowadza do oferty pasty warzywne pod marką Wawrzyniec

powrót

Wawrzyniec jest odpowiedzią na coraz wyraźniejsze trendy na rynku żywności i rosnące zapotrzebowanie konsumentów na produkty naturalne, zdrowe, przygotowywane tak jak w domu i równie smaczne.

Wawrzyniec to ciekawe kompozycje warzyw doprawionych naturalnymi przyprawami. Każdy z dostępnych czterech wariantów smakowych jest oryginalnym połączeniem różnych gatunków warzyw, dodatków, takich jak pestki dyni, nasiona słonecznika czy żurawina z odpowiednio dobranymi przyprawami.

Dostępne warianty past warzywnych Wawrzyniec:

  • Z suszonymi pomidorami i żurawiną
  • Z grillowanym bakłażanem
  • Z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką
  • Z grillowaną cukinią i curry

Pasty warzywne Wawrzyniec są produktami uniwersalnymi, przeznaczonymi do wielu zastosowań kulinarnych, codziennego przygotowania posiłków zarówno na ciepło jak i na zimno. Można je wykorzystywać np. jako farsz do pierogów lub naleśników, bazę do zup, sos do makaronu, produkt do smarowania pieczywa, dip lub dodatek do innych potraw.

Z Wawrzyńcem w kuchni robi się ciekawie…. Wawrzyniec to pomysł na szybką przekąskę dla tych, którzy nie mają czasu, ale chcą się odżywiać nie tylko smacznie, ale i zdrowo – w domu, w pracy, w przerwie.

Pasty warzywne Wawrzyniec można dodać do niemal każdej potrawy, by wydobyć z niej zaskakujący smak.

Więcej informacji znajdziesz na wawrzyniec.com.pl

Zachęcamy do spróbowania!